Get Adobe Flash player

Patlatma

Patlatma

Şirketimiz patlatma işlerinde kadrosunda bulunan uzman mühendisleri ile patlayıcı kullanıcılarına komple patlatma dizaynı ve saha danışmanlığı hizmeti vermektedir. Maden ve inşaat işlerinde yürütülen rutin parlatma operasyonlarının yanı sıra, bir çok özel durum ve uygulamalarda da patlatmalar ile çözüme kavuşturulabilmektedir.

Ön kesme, son kesme, yastıklama patlatması vb. patlatma uygulamaları, temel kazısı, bina yıkımı gibi itina gerektiren özel patlatma uygulamaları, NİTRON A.Ş. uzmanları tarafından duruma özgün tasarımlar oluşturularak verimli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

PATLATMA MANYETOSU

Patlatmalarda kullanılan manyetolar, bu amaçla üretilmiş özel cihazlar olup, atım grubuna ani ve yüksek bir enerji dalgası göndererek kapasite dahilindeki bütün kapsüllerin sağlıklı bir şekilde ateşlenmesini sağlayan özel bir yapısı vardır.

Patlatma manyetoları, değişik firmalar tarafından değişik kapasiteler ve türlerde üretilmektedir. Patlatma manyetolarında; resmi onaylı üreticilerin ürünlerinin olması, kapasitelerinin bilinmesi ve kontrollerinin zamanında yapılması konularına dikkat edilmelidir.

Nitronas sizlere her türlü patlatma işlerinizde güvenle kullanabileceğiniz, iki farklı tip aşağıda özellikleri belirtilen manyeto sunmaktadır.

 

Online Teklif Formu